Life Sciences Robotyka i automatyzacja

Wydajne rozwiązania automatyzacyjne dla bardziej troskliwej przyszłości

Producenci leków, farmacji i biotechnologii stoją w czołówce naukowej i technologicznej. Szeroka dziedzina nauk o życiu jest trudnym, ale satysfakcjonującym sektorem: podczas gdy potencjał nowych innowacji w celu wydłużenia życia i złagodzenia cierpienia jest prawie nieograniczony, zarówno małe, jak i duże firmy borykają się z przeszkodami logistycznymi, praktycznymi i regulacyjnymi. Kawasaki Robotics oferuje wydajne i solidne, a jednocześnie precyzyjne i elastyczne rozwiązania automatyzacji, które umożliwiają szybkie, wydajne i opłacalne skalowanie innowacji. W przypadku pomieszczeń czystych, czyste roboty Kawasaki spełniają specyfikacje przemysłu medycznego w zakresie dokładności, spójności i czystości, dzięki czemu idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań związanych z montażem, dozowaniem, inspekcją i obsługą materiałów.

przemysł robotyczny w naukach przyrodniczych


Wypełnianie luk w produktywności, poprawa wyników

Od montażu implantów urządzeń medycznych i precyzyjnego dozowania związków farmaceutycznych po szybkie, powtarzalne operacje pakowania i paletyzacji, nasze precyzyjne, łatwo skalowalne rozwiązania automatyzacji dla nauk przyrodniczych zmniejszają wpływający na zysk błąd ludzki, jednocześnie zwiększając produktywność, jakość produktu i czas wprowadzenia produktu na rynek. Roboty Kawasaki 6- i 7-osiowe mogą przenosić ładunki o masie od 2 kg do 1500 kg, dzięki czemu nadają się do pakowania i dozowania leków, a także do manipulowania nieporęcznymi pojemnikami z płynami podczas wielkoskalowej produkcji związków farmaceutycznych. W międzyczasie potężne oprogramowanie Kawasaki umożliwia naszym robotom wyposażonym w chwytak manipulowanie fiolkami, probówkami, szalkami Petriego i testami we wrażliwych operacjach testowania w środowiskach czystych, w tym laboratoriach, zwiększając prędkość testowania przy jednoczesnym zmniejszeniu błędu ludzkiego.

Segment nauk przyrodniczych jest jednym z najbardziej dynamicznych i ekscytujących sektorów współczesnej gospodarki, a Kawasaki Robotics jest zaangażowane w opracowywanie rozwiązań automatyzacji, które umożliwiają skalowanie i przyspieszanie najnowocześniejszych innowacji dla dobra globalnego.
  • Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Linkedin
  • e-mail