Zrobotyzowana automatyzacja żywności i napojów

Zmniejszenie kosztów, poprawa bezpieczeństwa

Jako strażnicy krytycznego zasobu - światowego zaopatrzenia w żywność - operatorzy żywności i napojów polegają na przewidywalnych, łatwych do replikacji rozwiązaniach w zakresie pakowania, obsługi i transportu, aby zapewnić bezpieczeństwo, jakość i obfitość swoich produktów. Na zglobalizowanym rynku materiałów eksploatacyjnych operatorzy na każdym etapie łańcucha dostaw muszą wykorzystywać najnowocześniejszą robotykę, aby zachować rentowność, konkurencyjność i elastyczność. Roboty Kawasaki mogą wygładzić dramatyczne wahania kosztów surowców oraz asortymentu i specyfikacji produktów dzięki opłacalnym i elastycznym rozwiązaniom do obsługi procesu i automatyzacji paletyzacji na końcu linii.

przemysł automatyzacji przemysłu spożywczego i napojów


Automatyzacja dla nowoczesnych producentów żywności i napojów

Od rozlewni napojów gazowanych po zakłady mleczarskie, roboty Kawasaki do produkcji żywności i napojów spełniają wymagania higieniczne i obsługują szeroki zakres procesów obsługi, w tym pozycjonowanie butelek, zamykanie, napełnianie, sterylizację oraz szybkie wybieranie i sortowanie, a także powtarzalne, ale precyzyjne obchodzenie się z żywnością. operacje, takie jak pakowanie przedmiotów o nieregularnych kształtach i paczek różnorodnych. W innym miejscu na hali produkcyjnej nasze niezawodne roboty pomagają w załadunku i rozładunku maszyn pakujących i sortujących, a także przy paletyzowaniu pakowanych produktów mleczarskich, mięsnych i napojów w celu ich transportu i wysyłki. Nasze roboty odporne na zimno i ciepło mogą nawet wykonywać zręczne operacje przetwarzania i przenoszenia materiałów, a także procesy pakowania i paletyzacji w niekorzystnych warunkach pracy w sposób ciągły i szybko, zwiększając produktywność i zwiększając satysfakcję, poprawiając jednocześnie dobrostan pracowników.

Ponieważ operatorzy żywności i napojów wymagają od swoich operacji produkcyjnych coraz większej precyzji i bezpieczeństwa, Kawasaki Robotics nieustannie opracowuje najnowocześniejsze rozwiązania, które zmniejszają ilość odpadów, zwiększają zyski i zwiększają bezpieczeństwo dostaw żywności.
  • Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Linkedin
  • e-mail