Polecane Wideo

 •   Polecane Wideo

  50-letnia historia firmy Kawasaki Heavy Industries z zakresu robotyki

  Kawasaki Robotics minęło 50 lat od powstania. Wraz ze swoimi klientami Kawasaki rozwija technologie i zbiera doświadczenia. Opierając się na tej wiedzy, Kawasaki zwróci się społeczeństwu i będzie aspirował do zostania w pełni zintegrowanym producentem robotów, który zaprojektuje jasną, nową przyszłość obiecującą świat, w którym ludzie i roboty mogą współistnieć obok siebie.

 •   Polecane Wideo

  Robot Kawasaki One Ton Payload zainstalowany w elektrowni Siemensa

  Robot Kawasaki MG10HL, zainstalowany w elektrowni Siemens Lausward w Dusseldorfie, ma ładowność do 1000 kg i zasięg 4 metrów. Potężny, bardzo duży robot Kawasaki został zainstalowany w celu wykonania niebezpiecznego, rutynowego zadania konserwacyjnego polegającego na wymianie palników i przejść w ogromnych turbinach gazowych. (Film udostępniony przez firmę Siemens)

 •   Polecane Wideo

  Roboty Kawasaki wykonują pokaz laserowy w katedrze w Kolonii w Niemczech

  Roboty po raz pierwszy występują w kościele! Aby zachęcić młodych ludzi do odwiedzenia zabytkowej katedry w Kolonii i refleksji nad jej przesłaniem podczas największego na świecie pokazu gier komputerowych GAMESCON, który odbył się w Kolonii w Niemczech w sierpniu 2016 r., Kościół zwrócił się do Uniwersytetu Ruhr w Bochum, aby stworzyć grupa zadaniowa do pomocy. Efektem było stworzenie wyjątkowego wydarzenia, pokazu świetlno-muzycznego SilentMOD z udziałem trzech robotów Kawasaki RS005L. Kawasaki Robotics GmbH miało zaszczyt wspierać tak piękne i twórcze przedsięwzięcie.

 •   Polecane Wideo

  Kawasaki Robotics wyposażony w NUMBERS No: Z

  Co się dzieje, gdy ludzka wyobraźnia spotyka się z technologią Kawasaki? Doskonale zaprojektowana choreografia, która oddaje istotę zharmonizowanego ruchu między człowiekiem a robotem, wykonywana przez światowej sławy duet animacji tanecznych NUMBERS No: Z i roboty Kawasaki.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat filmu

 •   Polecane Wideo

  Kawasaki: Kawasaki Robotics, Akashi / Nishi-Kobe Works

  Dzięki ponad 139 000 robotów zainstalowanych na całym świecie Kawasaki Robotics jest wiodącym dostawcą robotów przemysłowych i zrobotyzowanych systemów automatyki z szerokim portfolio produktów, zdolnym do obsługi szerokiego zakresu zastosowań w różnych branżach. Ponad 45-letnie doświadczenie jako lider branży robotycznej włączyliśmy w rozwój najbardziej zaawansowanych technicznie sterowników i najwyższej jakości robotów. Wspieramy potrzeby naszych klientów od pierwszego zakupu, wdrożenia i szkolenia po pomoc techniczną i konserwację. Dzięki naszym opłacalnym i niezawodnym rozwiązaniom automatyzacji dążymy do maksymalizacji produktywności, bezpieczeństwa, elastyczności i jakości produktów naszych klientów.
  Kawasaki Robotics to Twój elastyczny partner w zakresie automatyzacji.

 •   Polecane Wideo

  Spawanie szkieletowe Ninja H2R

  Mamy ponad 45-letnie doświadczenie w opracowywaniu robotów, które zwiększają produktywność i jakość produkcji zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas samych - zobacz, jak roboty Kawasaki spawają ramę nowego motocykla Kawasaki Ninja H2R.

 •   Polecane Wideo

  Wystawa Kawasaki na iREX2017

  Kawasaki miało największy dotychczas pokaz na Międzynarodowej Wystawie Robotów 2017 (iREX2017), która odbyła się w Tokio od 29 listopada do 2 grudnia. Obejrzyj ten film, aby zobaczyć wiele nowych produktów i technologii, które zaprezentowaliśmy. „Od producenta przemysłowego do w pełni zintegrowanego producenta robotów” to nasze przesłanie, gdy w tym roku obchodzimy 50-lecie w robotyce.

 • Udostępnij

 • Facebook
 • Twitter
 • Google Plus
 • Linkedin
 • e-mail