Robotic Cleanroom

OSIĄGNIJ WIĘKSZĄ WYDAJNOŚĆ DZIĘKI DUŻEJ PRĘDKOŚCI

Zapotrzebowanie na rozwiązania do automatyzacji pomieszczeń czystych rośnie w szybkim tempie wraz z rozwojem zarówno branży medycznej, jak i elektroniki użytkowej. Wszystkie mikroczipy sterujące urządzeniami konsumenckimi są wycinane z delikatnej krzemowej płytki, którą obsługują specjalnie zaprojektowane roboty w pomieszczeniach czystych. Roboty używane w niektórych zastosowaniach medycznych i farmaceutycznych wymagają zgodności ze standardami pomieszczeń czystych przy jednoczesnym osiągnięciu dużej szybkości i powtarzalności. Kawasaki oferuje technologię pozwalającą sprostać dzisiejszym wyzwaniom w zastosowaniach w pomieszczeniach czystych.

Kawasaki oferuje szeroką gamę robotów i wyposażenia odpowiednich do klasyfikacji pomieszczeń czystych ISO klasy 1, 2 i 5. Te roboty do pomieszczeń czystych charakteryzują się wiodącą w branży szybkością, powtarzalnością i niezawodnością, które są kluczowymi elementami w branżach skupiających się na rosnącym popycie. Ramiona robotów opracowane do zastosowań w pomieszczeniach czystych są zaprojektowane z myślą o łatwości użytkowania, w tym w technologii kabli i rur, standardowego połączenia z urządzeniami peryferyjnymi oraz w pełni automatycznej opcji nauczania obsługi płytek półprzewodnikowych.

Kawasaki może pomóc w osiągnięciu celów automatyzacji pomieszczeń czystych dzięki szybkiej, dokładnej i niezawodnej technologii.

Aplikacje robotów do pomieszczeń czystych

ROBOTY CLEANROOM:

Kliknij serię poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

  • Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Linkedin
  • e-mail